Beste bezoeker. Op dit moment werken wij aan vernieuwing van ons assortiment en werken bij onze catalogus bij. Het kan voorkomen dat een artikel tijdelijk niet te vinden is, excuses hiervoor!
John van G Crème-on spons is een rond Yukilon sponsje van hoge kwaliteit voor het gelijkmatig aanbrengen van vloeibare make-up zoals foundation of crème make-up zoals Double finish. U kunt de crème-on spons wassen. Dit sponsje past in de Double finish ref
Lees meer.
Tot 30% korting op de verkoopadviesprijs
Gratis verzending vanaf €85
Achteraf betalen op factuur middels Klarna
Productomschrijving
John van G Creme on spons John van G Crème-on spons is een rond Yukilon sponsje van hoge kwaliteit voor het gelijkmatig aanbrengen van vloeibare make-up zoals foundation of crème make-up zoals Double finish. U kunt de crème-on spons wassen. Dit sponsje past in de Double finish refillable box. Latex vrij.
Gebruik Breng met behulp van de Creme-on spons de make-up met deppende bewegingen aan.