Beste bezoeker. Op dit moment werken wij aan vernieuwing van ons assortiment en werken bij onze catalogus bij. Het kan voorkomen dat een artikel tijdelijk niet te vinden is, excuses hiervoor!
Deze hechtpleister is gemaakt van zachte, witte kunstzijde en voelt hierdoor comfortabel op je huid. Leuko Leukosilk Zijden Hechtpleister is geschikt voor de normale en gevoelige huid en gemakkelijk te scheuren.
Lees meer.
Tot 30% korting op de verkoopadviesprijs
Gratis verzending vanaf €85
Achteraf betalen op factuur middels Klarna
Productomschrijving
Leukosilk Hechtpleister 9.2m x 2.50cm 9567
Deze hechtpleister is gemaakt van zachte, witte kunstzijde en voelt hierdoor comfortabel op je huid. Leuko Leukosilk Zijden Hechtpleister is geschikt voor de normale en gevoelige huid en gemakkelijk te scheuren. - geschikt voor de gevoelige huid.
Waarvoor wordt dit middel gebruikt - Fixatie van kompressen, gazen, slangen, katheters, sondes, verbanden, windsels etc.
Aanwijzingen voor gebruik Scheur de benodigde hoeveelheid tape van de rol. Gebruik om slangen, katheters, sondes etc aan de huid te fixeren of om verbanden te fixeren.
Bestanddelen Kunstzijde
Bewaaradvies Droog en afgesloten bewaren.
Overige informatie Medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing.